Blue Flower

Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 16.00. Po uprzednim kontakcie mogą Państwo umówić się na spotkanie z notariuszem od godziny 6.30 lub po 16.00 oraz w sobotę (niestety z uwagi na to, że ponad połowa klientów umawiających się znacznie poza godzinami pracy, a w szczególności poza dniami pracy, nie przychodzi na spostkanie notariusz może prosić o zaliczkę).

W uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość dokonania czynności notarialnej poza siedzibą kancelarii np. w domu klienta, w szpitalu (zwracam uwagę, że osoba dokonująca czynności musi być w pełni świadoma).

Kontakt:

  • telefon: 74 633 16 65 

  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. (staramy się odpisywać również poza godzinami pracy)

  • kontakt również w języku angielskim 

Kancelaria jest dogodnie położona, naprzeciw Sądu Okręgowego w Świdnicy i hali targowej (róg ulicy Łukowej i Budowlanej) (budynek kancelarii został wyremontowany w grudniu 2018 roku, z uwagi na przedłużające się procedury uzgadniania umieszczenia tablic z konserwatowem zabytków brak jest ozbaczeń kancealarii na budynku - w razie trudności z trafieniem do kancelarii proszę o telefon)

Najbliższy dogodny parking znajduje się przy wejściu do budynku, a kolejny przy Sądzie Okręgowym - 20m od kancelarii.